close
تبلیغات در اینترنت
خاطره ای از مدافع حرم، انتظامات همیشگی هیئت، شهید مهدی اسحاقیان
loading...

هیئت رزمندگان اسلام (عاشقان ثارالله) درچه

خاطره ای از مدافع حرم، انتظامات همیشگی هیئت، شهید مهدی اسحاقیان: *مسافر بد حجاب هرگز سوار تاکسی نکرد و روی حق الناس حساس بودخانم مداح ادامه داد:شهید اسحاقیان در طول مدتی که مسافر کشی می کرد هیچ زن بی حجابی را سوار نکرد و حتی شیشه های ماشین شخصی را مقداری تیره کرده بود و با این حال به من می گفت، مواظب باش، چادرت از سرت نیفتد.   او حجاب را به قدری مهم می دانست که همیشه سفارش به محجبه بودن می کرد تا مادرمان حضرت زهرا(س) از دستمان راضی باشد. حتی جالب است بدانید، وقتی ماشین جلویی، راننده بد حجاب…

خاطره ای از مدافع حرم، انتظامات همیشگی هیئت، شهید مهدی اسحاقیان

admin بازدید : 53 پنجشنبه 07 مرداد 1395 نظرات ()

خاطره ای از مدافع حرم، انتظامات همیشگی هیئت، شهید مهدی اسحاقیان:

*مسافر بد حجاب هرگز سوار تاکسی نکرد و روی حق الناس حساس بود

خانم مداح ادامه داد:

شهید اسحاقیان در طول مدتی که مسافر کشی می کرد هیچ زن بی حجابی را سوار نکرد و حتی شیشه های ماشین شخصی را مقداری تیره کرده بود و با این حال به من می گفت، مواظب باش، چادرت از سرت نیفتد.

 

او حجاب را به قدری مهم می دانست که همیشه سفارش به محجبه بودن می کرد تا مادرمان حضرت زهرا(س) از دستمان راضی باشد. حتی جالب است بدانید، وقتی ماشین جلویی، راننده بد حجاب و یا مسافر بد حجاب داشت، به سرعت سبقت می گرفت که نگاهش به زن بی حجاب نیفتد.

از ویژگی دیگر شهید حساس بودن روی حق الناس بود به گونه ای که به نقل از مسئول تاکسیرانی، سر هر ماه یک کیسه از تمام چیزهایی که در ماشین پیدا کرده بود، حتی یک دکمه ساده، به تاکسیرانی تحویل می داد؛ کلا هر جایی کار کرد، خاطره ای خوب از خودش برجای گذاشت.
اصفهان شرق