close
تبلیغات در اینترنت
دکتر عباسی : انقلابی که شد و انقلابی که می شود.....
loading...

هیئت رزمندگان اسلام (عاشقان ثارالله) درچه

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هیئت رزمندگان اسلام درچه دکتر عباسی همزمان با دهه مبارک فجر در شهر شاهد نمونه کشور ، درچه در مسجد مصلی این شهر به تحلیل سیاسی انقلاب و اوضاع حال کشور پرداختند. کار شناس مسائل استراتژیک گفت : در دوره ی انبیا امکان حکومت در حد 37 سال ، این طوری که نصیب مردم ما شد غالبا وجود نداشت. در دوره ی ائمه اطهار هم استثنائا حضرت علی علیه السلام یک دوره ی چهار ساله امکان حکومت داشتند و بقیه ی ائمه ی ما متاسفانه این شرایط فراهم نشد که حکومت نمونه ی اسلامی را برای ما رقم بزنند.…

دکتر عباسی : انقلابی که شد و انقلابی که می شود.....

admin بازدید : 57 جمعه 16 بهمن 1394 نظرات ()

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هیئت رزمندگان اسلام درچه دکتر عباسی همزمان با دهه مبارک فجر در شهر شاهد نمونه کشور ، درچه در مسجد مصلی این شهر به تحلیل سیاسی انقلاب و اوضاع حال کشور پرداختند.


کار شناس مسائل استراتژیک گفت : در دوره ی انبیا امکان حکومت در حد 37 سال ، این طوری که نصیب مردم ما شد غالبا وجود نداشت. در دوره ی ائمه اطهار هم استثنائا حضرت علی علیه السلام یک دوره ی چهار ساله امکان حکومت داشتند و بقیه ی ائمه ی ما متاسفانه این شرایط فراهم نشد که حکومت نمونه ی اسلامی را برای ما رقم بزنند.

 

وی افزود : این انقلاب خوشبختانه امروز صادر شده ، امروز در کشور نیجریه هر چند شیخ زکزاکی در زندان است اما مستحضرید که 14 میلیون نفر شیعه ی پا به رکاب در ان سرزمین شکل گرفته که دشمن این گونه سراسیمه به انجا حمله کرد و پسران شیخ زکزاکی را شهید کرد و قبرستان های شیعیان را خراب کرد و حسینیه ها را تخریب کرد.

در کشور بحرین شیخ سلمان الان زندان است و 65 ماهه که مردم هر روز راهپیمایی می کنند.

در عربستان شیخ نمر را به شهادت رساندند و از خطر شیعه ف جریان وهابی عربستان وحشت عظیمی را در متن نگاه خودش دارد.

در لبنان سید حسن نصرالله همچنان ایستاده و مقاومت می کند

در عراق حضرت ایت الله سیستانی به خوبی صحنه را مدیریت می کنند

علمای اسلام در سراسر جهان اسلام و حتی بیرون جهان اسلام استمرار انقلاب اسلامی را در بخش های مختلف دنبال می کنند و چنین موقعیتی در هیچ دوره ای دیگر نشد.

 

ما در مسیر انقلاب خطراتی داریم. این روز ها که جشن ایام الله دهه فجر را برگزار می کنیم غیر از مبحث نفوذ که در جامعه ی ما با جدیت مطرح می شود و نگرانی هایی نسبت به این موضوع وجود دارد ، غیر از موج های فتنه ها که یکی پس از دیگری در 37 سال گذشته شکل گرفته و باز هم نگران فتنه های دیگر هستیم یکی از مسائل کلیدی و اساسی تبیین این است که از درون ما نگاه ها و زمزمه ها وجود دارد که مشخص می کند خطر چیست.

ده سال پیش در مجمع تشخیص مصلحت نظام متنی منتشر شد ناظر به این که می خواهیم انقلاب اسلامی باشیم یا جمهوری اسلامی. میخواهیم ثروت ملی تولید کنیم یا قدرت ملی.

من البته نمی دانم چه جوری بین قدرت ملی و ثروت ملی فرق وجود دارد. بالاخره ثروت ، قدرت ایجاد می کند و قدرت هم ثروت تولید می کند. نمی دانم چه جوری بین جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی باید فرق بگذاریم. جمهوری اسلامی مرحله ای از مراحل انقلاب اسلامی است.

این سوال مطرح شد و مکتوب شد در مجمع تشخیص مصلحت نظام که می خواهیم انقلاب اسلامی باشیم یا جمهوری اسلامی. اگر انقلاب اسلامی هستیم باید انقلابمان را صادر کنیم پس باید قدرت ملی باشیم. اما اگر جمهوری اسلامی هستیم نمیخواهیم انقلابمان را صادر کنیم پس ثروت ملی تولید می کنیم.

این مطلب دوباره در سال های اخیر در فضای روشنفکری و دانشگاهی و رسانه ها مطرح شد تا اینکه چند ماه قبل در دیدار فرماندهان سپاه ، رهبر انقلاب مجددا امدند انقلاب را تعریف کردند که اصلا انقلاب چیست. انقلاب چگونه است . چگونه باید باشد .

 

ما هنوز شورای عالی انقلاب داریم. هنوز رهبر انقلاب داریم. نهادهایی مثل سپاه پاسداران انقلاب داریم. دادگاه انقلاب داریم. یعنی چی؟ یعنی این انقلاب هنوز ادامه دارد. تا کی ؟ تا زمانی که از این کف خواسته های انقلاب به سقف خواسته های انقلاب برسیم که ان هم لحظه ی ظهور است. ( یک انقلاب مستمر)

در واقع سه انقلاب را مطالعه می کنیم

انقلابی که شد ( سال 57)

انقلابی که الان دارد می شود

و انقلابی که زمان ظهور حضرت خواهد شد

اگر از مردم روحیه انقلابی را گرفتیم فاصله ای که درست می کنیم این است که یک زندگی عادی و سرگرم بودن به زندگی روزمره ایجاد می کنیم.

 

دکتر عباسی گفت : ایا ما واقعا انقلابمان تمام شد؟

ایا منظور ما از انقلاب 15 خرداد 42  تا سال 57 است یا الان هم ما هنوز در انقلابیم؟

خطری که این تفکر دارد این خطر است : می گویند اگر ما جمهوری اسلامی هستیم و دیگر انقلاب اسلامی نیستیم پس رهبر انقلاب اسلامی نمی خواهیم ، رئیس جمهوری اسلامی کافیه.

پس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نمی خواهیم چون نیازی به حفظ کردن انقلاب اسلامی نیست و ارتش جمهوری اسلامی کافیه.

ونیازی به صدور انقلاب نیست و در نتیجه نیازی نیست که کسی را به سوریه و لبنان و ... بفرستی و شهید دفاع از حرم شود.

دادگاه انقلاب اسلامی در قوه قضاییه نمی خواهیم ، دادگاه عمومی کافیه. ...

 

وی ادامه داد : بسیاری از مسئولان کشور امروز اعتقادی به ادامه ی انقلاب اسلامی ندارند  بر خلاف نظر امام راحل ، ولی از امام زیاد مایه می گذارند.

امروز می ایند در این مملکت سخنرانی می کنند  و میگویند شما اعضای خانواده ی امام را کنار گذاشتید.

واقعا شما اعتقاد به خط امام دارید ؟

همان طوری که انبیای ما اطرافشان را خیلی ها می گرفتند و همان طوری که ائمه ی ما اطرافشان را می گرفتند ( فرزندانشان ، همسرانشان) تجربه ی انقلاب هم نشان داد که اطرافیان امام در انقلاب ، خیلیشان زمین خردند. فتنه و امتحان است دیگر.

دو تا از ائمه ی ما را هم زنهایشان به انها زهر دادند.

 

کارکرد دین یک کلمه است ان هم قسط است. قسط یعنی سهم هر کس هر چیز هست باید پرداخت کرد. قسط رو به روی ظلم است. ما امده ایم که انقلابی به نام اسلام کنیم و کارکرد اجتماعی ان این است که قسط در جامعه پیاده شود.

 

جوان عزیز ، اگر گفتند انقلاب اسلامی پانزده خرداد سال 42 شروع شده باور نکن.

اگر گفتند انقلاب با امام راحل شروع شده باور نکن.

اگر گفتند انقلاب علیه شاه شروع شده باز هم باور نکن.

انقلاب اسلامی در عدم تحقق غدیر با علی علیه السلام در صدر اسلام شروع شد. زمانی که غدیر کنار گذاشته شد. علی علیه السلام به ان سهم و حق مشروع خود نرسید ، بشریت تنبیه شد. 1400 سال است بشریت تنبیه شده است .

وقتی انچه که در غدیر انجام شد ، محقق نشد و علی علیه السلام خانه نشین شد انقلاب اسلامی شروع شد.

یازده امام یازده انقلاب کردند. یکی از انها انقلاب علی علیه السلام است. یکی از انها انقلاب امام حسین علیه السلام در کربلا است. امام دوازدهم ما این قدر فشار بر ایشان زیاد شد که در غیبت کبری رفتند.

چهار نائب داشتند . این چهار نائب که امدند شیعه دور اینها جمع می شدند ، دشمن شناسایی می کرد و شیعه را نابود می کرد.

بعد از این چهار نفر ، دوره ی نائبان رسمی شروع شد. از توی همین قم مرحوم ابن قولویه کار را در قم شروع کرد. دوره ی بعد نوبت نفر دوم شد کسی به نام شیخ صدوق رضوان الله تعالی علیه. این مسیر امد تا به امام راحل رسید. امام راحل نفر شصتم بودند.

همان طوری که بین ائمه یک روز بین امامتشان فاصله نبود بین زعمای شیعه هم یک روز فاصله نبود. امام کار را از ایت الله بروجردی تحویل گرفت. ایت الله بروجردی هفتصد طلبه تربیت کرد.

این 61 زعیم که ما الان در زعامت نفر شصت و یکم هستیم استمرار حرکت دو سیر عظیم اند .

اول حرکت انبیا از ادم تا خاتم

سپس حرکت ائمه از علی علیه السلام تا الان که در عصر غیبت حضرت هستیم.

سوم جریان ولای شیعه ، ولی فقیه هایی که به 61 نفر رسیدند و ما الان در زعامت نفر شصت و یکم ، رهبر معظم انقلاب هستیم.

 

امام راحل حرکت این 59 زعیم را از زیر اب بالا اورد. تازه از اب بالا امده و حالا  حالاها کلی کار دارد که به نتیجه برسد. ان وقت بعضی ها زمزمه می کنند که انقلاب اسلامی تمام شد. و می گویند ما دیگر جمهوری اسلامی هستیم.                                                                                                                                                                                                                                                                                                               سه شنبه 94/11/13         هیئت رزمندگان اسلام عاشقان ثارالله درچه       مسجد مصلی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
Profile Pic
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 571
 • کل نظرات : 59
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 29
 • آی پی امروز : 4
 • آی پی دیروز : 1
 • بازدید امروز : 33
 • باردید دیروز : 5
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 4
 • بازدید هفته : 38
 • بازدید ماه : 309
 • بازدید سال : 309
 • بازدید کلی : 97,177
 • کدهای اختصاصی